Przedszkole Językowe Kangurek w Ostrołęce

03.09.2012r.-Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego

ponad 14 lat temu
Dnia 3 września odbyło się w naszym przedszkolu rozpoczęcie roku przedszkolnego. Specjalnie na ten dzień przedszkolaki przygotowały występy, na które zaprosiły swoich rodziców.