Wycieczka do Fantazji z Okazji Dnia Dziecka - 31.05.2011r.

WYCIECZKA DO FANTAZJI:

Dnia 31 maja rozpoczęliśmy obchody Dnia Dziecka.
Ruch jest nieodzownym elementem życia. U dzieci jest nie tylko oznaką zdrowego rozwoju, ale też niezastąpionym sposobem na wyzwolenie energii, która w nich drzemie. Dlatego też z grupą maluchów wybraliśmy się do salonu zabaw dla dzieci „Fantazja”. Dzieci wesoło bawiły się w basenie z kolorowymi piłeczkami, skakały na dmuchanym zamku. Ogromną frajdę sprawiała również jazda samochodami, motorami oraz innymi pojazdami. Maluchy mogły również zjeżdżać na zjeżdżalniach, bawić się w domkach i korzystać z innych atrakcji oferowanych przez salon. To z pewnością były fantastyczne i niezapomniane chwile dla wszystkich dzieci. Na pewno jeszcze nie raz zagościmy w salonie zabaw dziecięcych.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji wycieczki, a zwłaszcza Pani Urszuli Kunka, Panu Ireneuszowi - dziadkowi Antosia oraz Panu Krzysztofowi Świątek za pomoc w organizacji wycieczki.