DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KANGURKU

Dnia 20 stycznia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Już od rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na przybycie gości. Podczas uroczystości dzieci mówiły wiersze, w których dziękowały babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, cierpliwość oraz oddanie. Dzieci śpiewały również wesołe piosenki o babciach i dziadkach, które wywołały dużo uśmiechu na twarzach naszych gości.
Podczas przedstawienia dzieci zaprezentowały tradycyjne tańce, które nasi dziadkowie z pewnością pamiętają z dzieciństwa, m.in. „Grozik” oraz „Trojak”. Podczas występów na twarzach babć i dziadków malował się uśmiech, duma a często również wzruszenie. Przedszkolaki zaprosiły również babcie i dziadków do wspólnego tańca „Boogie Woogie”.
Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały gromkie „Sto lat” oraz wręczyły kwiatki i zdjęcia wykonane specjalnie na tę okazję.