JASEŁKA w KANGURKU

Dnia 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Grupa „Starszaków” przygotowała przedstawienie opowiadające o narodzinach Jezusa. Przedszkolaki wcieliły się w role Aniołów, Śnieżynek, Pasterzy, Trzech Króli oraz Maryji i Józefa piastujących narodzone dzieciątko. Przedszkolaki śpiewały kolędy oraz pastorałki świąteczne. Na zakończenie przedszkolaki śpiewająco złożyły rodzicom życzenia piosenką We wanna wish you a Merry Christmas oraz wręczyły własnoręcznie wykonane choineczki z szyszek. Następnie odbyło się tradycyjne dzielenie opłatkiem oraz składanie życzeń świątecznych. Na zakończenie spotkania odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym można było kupić pierniczki wykonane przez przedszkolaki, bombki z podobizną dzieci wykonane na warsztatach fotograficznych oraz ozdoby wykonane w ramach konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. Zysk z kiermaszu przekażemy na rzecz Schroniska „CANIS” w Kruszewie. Dziękujemy wszystkim rodzicom za okazane serce i życzymy zdrowych, spokojnych i przepełnionych radością Świąt Bożego Narodzenia.