SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Dnia 6 grudnia obchodziliśmy w przedszkolu Mikołajki. Już od rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na wizytę wyjątkowego gościa. Dzieci ubierały choinkę, dekorowały salę oraz śpiewały świąteczne piosenki. Był to wyjątkowy dzień, ponieważ tego dnia nasz kolega z przedszkola Mikołaj obchodził swoje imieniny. Wszyscy wesoło się bawiliśmy gdy usłyszeliśmy dźwięk dzwonka. Przedszkolaki z przejęciem udały się na spotkanie z Mikołajem. Dzieci powitały Mikołaja i zaśpiewały dla niego piosenki. Mikołaj z zachwytem słuchał piosenek i nagradzał wykonawców brawami. Następnie każdemu wręczył upominek oraz Certyfikat Grzeczności. Mikołaj obiecał, że już niedługo ponownie odwiedzi przedszkolaki w domach, a dzieci obiecały, że będą grzecznie czekały na spotkanie. Było to wyjątkowe spotkanie, które pozostanie w naszej pamięci na długo.