PASOWANIE NA STARSZAKA

Dnia 25 listopada odbyło się w naszym przedszkolu Pasowanie na Starszaka. Na uroczystość licznie przybyli rodzice i bliscy naszych przedszkolaków. Dzieci przywitały gości wierszem „Wszyscy są” w języku migowym. Następnie z dumą mówiły wiersze oraz prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Przedszkolaki również śpiewały piosenki w języku angielskim i hiszpańskim. Zgromadzona publiczność nagradzała gromkimi brawami występy dzieci. Następnie przedszkolaki złożyły ślubowanie, w którym obiecały, m.in., że będą zgodnie się bawiły, słuchały pań i rodziców, dbały o książki i zabawki oraz dbały o dobre imię swojej grupy. Następnie pani Dyrektor dokonała pasowania przy pomocy dużego ołówka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Było to wielkie przeżycie dla wszystkich dzieci, jak również zaproszonych gości. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.