HALLOWEEN 2016 w KANGURKU

Dnia 28 października w naszym przedszkolu odbyło się Halloween. Zabawa halloweenowa jest doskonałą okazją do zaprezentowania wspaniałych strojów. Tak też stało się i w tym roku.
Tradycyjnie gościliśmy czarownice, wampiry, nietoperze, dynie, szkielety, pająki, jak również superbohaterów, księżniczki oraz zwierzątka.
Na przedszkolaki czekał szereg różnych konkurencji. Musiały wykazać się sprytem podczas przechodzenia przez pajęczą sieć, zręcznością podczas rzucania w dyniowego stwora czy też zdolnościami aktorskimi podczas wykonywania strasznych min i okrzyków.
Przedszkolaki miały również słodkie zadania, np. zjedzenie pierniczków z domku Baby Jagi bez używania rąk. Nie mogło również zabraknąć zabaw przy muzyce podczas których przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności taneczne.
Najwięcej radości wywoła jednak piniata wypełniona słodkościami, którą przygotowała dla nas Pani Monika – mama Julka. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem rozbijały piniatę oczekując aż wypadną słodkie niespodzianki. Halloween to okazja do wspaniałej zabawy ale również możliwość poznania innych kultur. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną na temat obchodów Dnia Halloween w innych krajach.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal w naszym przedszkolu i życzymy wszystkim wesołego Halloween.