Wycieczka KANGURKÓW do Szkoły Podstawowej Nr 10 w Ostrołęce

Dnia 20 września grupa „Starszaków” wybrała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Przedszkolaki odwiedziły szkołę na zaproszenie Pani Honoraty Kierkun – mamy Patryka, która jest nauczycielką języka angielskiego.
Spotkanie odbyło się w ramach programu „Poznajemy zawody swoich rodziców”, który jest prowadzony w naszym przedszkolu.
Na miejscu czekała już Pani Honorata oraz jej wychowankowie – klasa IV D. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wyglądają zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
Wszyscy doskonale bawili się podczas śpiewania piosenki „I am the Music Man”. Następnie wychowankowie klasy IV D wraz z Panią Honoratą oprowadzili nas po budynku szkoły.
Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wygląda kuchnia, stołówka, biblioteka oraz inne klasy. Jeden z wychowanków klasy IV D przygotował dla nas wspaniałą niespodziankę. Mieliśmy okazję posłuchać pięknej piosenki, którą zagrał specjalnie dla nas na pianinie.
Przedszkolaki zwiedziły również salę gimnastyczną, na której rozegrały mecz oraz boisko szkolne. Bardzo dziękujemy Pani Honoracie oraz wychowankom klasy IV D za tak ciepłe przyjęcie.