POŻEGNANIE STARSZAKÓW - Zakończenie Roku 2015/2016

Chociaż Słońce jasno świeci,
trochę smutne są dziś dzieci.
Czas uścisnąć sobie ręce
i pożegnać najgoręcej.

Dnia 25 sierpnia odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2015/2016. Podczas uroczystości żegnaliśmy również czworo naszych przedszkolaków, którzy już za kilka dni rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Przedszkolaki zaprezentowały zaproszonym gościom montaż słowno – muzyczny o tematyce przedszkolnej. Występ rozpoczęliśmy od odtańczenia „Poloneza”. Młodsi koledzy żegnali dzieci opuszczające mury naszego przedszkola wierszykami i piosenkami. Natomiast starsze przedszkolaki w swoich wierszach obiecały, że będą nas odwiedzały i pamiętały o nas. Przedszkolaki zaprezentowały również piosenki w języku angielskim i migowym. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Życzymy tegorocznym absolwentom naszego przedszkola dużo sukcesów w życiu szkolnym oraz aby nie zagubiły swojej dziecięcej radości.