Zapraszamy do galerii na;

Zosia Kwaśniak pochodzi z gminy Czerwin.
Od urodzenia przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej. Nie oddycha samodzielnie, nie połyka, ma założoną rurkę tracheo.
To niezwykle trudny czas nie tylko dla maluszka, ale również dla całej rodziny. Do walki z nieznanym przeciwnikiem poza dobrym sercem, bardzo potrzebne są również pieniądze.

Aby Zosia mogła wrócić do domu potrzeba wielu sprzętów: przenośny koncentrator, aby uwięzione na sznurku maleństwo mogło uczęszczać na rehabilitację oraz wszelkie badania u specjalistów, pulsoksymetr - pozwoli kontrolować poziom saturacji i natlenowania organizmu oraz kapnograf, który w razie konieczności zaalarmuje, gdy organizm dziewczynki zacząłby się podtruwać dwutlenkiem węgla. Ze względu na nieustające przerwy w dostawie prądu, konieczny jest również zakup agregata.

Niezbędny sprzęt, w otoczeniu domowego ogniska oraz specjalistyczna rehabilitacja pozwolą pokonać przeciwności losu, jakie dziecko spotkało na swojej drodze. To niezwykle silny, wielki mały człowiek, który bardzo pragnie żyć. Wspólnie możemy pomóc dopisać szczęśliwe zakończenie tej historii.

Zosia jest podopieczną Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".