12.02.2016r. WALENTYNKI

Zapraszamy do galerii na :
www.facebook.com/kangurek.ostroleka

Dnia 12 lutego w Puncie Przedszkolnym „Kangurek” świętowaliśmy Walentynki. Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko. Dla przedszkolaków ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Nasza sala udekorowana została walentynkowymi symbolami – serduszkami oraz amorkami. Przedszkolaki zaś tego dnia przybyły ubrane w czerwone stroje. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek oraz uczestniczyły w różnych konkursach zręcznościowych. Nie mogło oczywiście zabraknąć zabaw przy muzyce tanecznej. Tego dnia przedszkolaki wykonały również tradycyjne kartki walentynkowe oraz serduszka, którymi obdarują bliskie osoby.