4.02.2016r. PĄCZKOWY BAL KARNAWAŁOWY

www.facebook.com/kangurek.ostroleka

Dnia 4 lutego w Punkcie Przedszkolnym „Kangurek” odbył się Bal Karnawałowy. Karnawałowa zabawa jest doskonałą okazją do zaprezentowania wspaniałych strojów. Na naszym balu wspólnie bawiły się księżniczki, wróżki, rycerze, superbohaterowie, pirat, policjant, piłkarz, zwierzątka, a nawet dwa diabełki. Przedszkolaki doskonale bawiły się w rytm tanecznych przebojów. Dzieci z uśmiechem na twarzy poddawały się tanecznym wyzwaniom. Nie zabrakło również konkursów karnawałowych, które wymagały od uczestników wykazania się wiedzą, sprawnością i sprytem. Tego dnia na przedszkolaki czekała również słodka niespodzianka – smaczne pączki. Zgodnie z tłustoczwartkową tradycją każdy zjadł pączka, aby rok był dla niego pomyślny. Do domów wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni. Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do tak wspaniałej i kolorowej zabawy.