30.10.2015r. HALLOWEEN w "KANGURKU"

HALLOWEEN w "KANGURKU" CZĘŚĆ I
Dnia 30 października odbył się w naszym przedszkolu bal z okazji Halloween. Dzieci przybyły przebrane za czarownice, wampiry, duchy, dynie oraz inne straszne postacie. Nie zabrakło również superbohaterów i strażaka.
Po zaprezentowaniu strojów przeszliśmy do wesołej zabawy. Przedszkolaki odważnie przystępowały do strasznych konkurencji. Podczas zabaw musiały wykazać się zwinnością, sprytem, wiedzą oraz umiejętnościami tanecznymi. Przedszkolaki między innymi: latały na miotle, tworzyły mumię, przechodziły przez pajęczą sieć oraz grały w „duszkowe” kręgle.
Nie mogło również zabraknąć tańców i wesołych zabaw przy muzyce. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z obchodami święta Halloween.
Krótko mówiąc: zabawa była super!!!