1.10.2015r. Bajkowy Zawrót Głowy - Dzień Chłopaka

PRZEDSTAWIENIE „BAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY”
Z okazji Dnia Chłopaka zawitało do nas Studio Artystyczne ARENA, które przedstawiło przedszkolakom teatrzyk pt. „Bajkowy zawrót głowy”.
Podczas przedstawienia przedszkolaki miały okazję poznać historię chłopca, który zrezygnował z uprawiania sportu, gdy dostał komputer. Dodatkowo zaczął się niezdrowo odżywiać, co odbiło się niekorzystnie na jego zdrowiu. Przedszkolaki przekonały się jak bardzo niezdrowe jest ciągłe przesiadywanie przed komputerem oraz niezdrowe odżywianie. Przedstawiona w humorystyczny sposób historia bardzo przypadła do gustu naszym przedszkolakom.
Wszyscy doskonale bawili się podczas przedstawienia. Mamy nadzieję, że historia chłopca pozostanie na długo w pamięci naszych podopiecznych i zachęci ich do aktywności fizycznej oraz wybierania zdrowych przekąsek. Z okazji Dnia Chłopaka życzymy wszystkim naszym przedszkolakom dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz mnóstwa uśmiechu na co dzień.