4.07.2015r. Dzień Hawajski w "KANGURKU"

DZIEŃ HAWAJSKI W "KANGURKU"
Ostatniego dnia lipca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Hawajski.
Wakacyjny okres sprzyja dalekim podróżom, zwiedzaniu pięknych i urokliwych miejsc. My również postanowiliśmy zabrać nasze przedszkolaki w egzotyczną podróż na Hawaje.
Na początek przywitaliśmy się tradycyjnymi hawajskimi słowami „Aloha!”.
Następnie ubrani w kolorowe spódniczki i girlandy z kwiatów zatańczyliśmy taniec „Hula”.
Podczas zabaw przedszkolaki mogły poznać tradycyjne hawajskie zabawy, między innymi Limbo – czyli przechodzenie pod poprzeczką. Podczas zabaw przedszkolaki poznały smaki różnych egzotycznych owoców oraz wykonały z nich smaczne i zdrowe szaszłyki.
Przez cały dzień towarzyszyła nam piękna i przywołująca miłe skojarzenia hawajska muzyka. Przedszkolaki doskonale bawiły się podczas Dnia Hawajskiego. Cieszymy się, że choć przez chwilę mogliśmy zagościć w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.