1.06.205r. Rodzice Dzieciom - Przedstawienie cz.II

RODZICE DZIECIOM W "KANGURKU"
„Calineczka” – przedstawienie w wykonaniu rodziców.
CZĘŚĆ II
Dnia 1 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu wyjątkowe przedstawienie. Wśród aktorów występujących na scenie przedszkolaki mogły rozpoznać swoich rodziców. Tradycją w naszym przedszkolu stało się organizowanie przedstawień z okazji Dnia Dziecka, w których to główne role odgrywają rodzice. W tym roku przygotowaliśmy „Calineczkę”.
Oprócz rodziców w przedstawieniu zagrali również Julia, Kuba oraz Olaf – rodzeństwo naszych podopiecznych. Aktorzy w doskonały sposób odegrali role. Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały losy maleńkiej Calineczki, która porwana przez złą żabę tułała się po świecie aby w końcu trafić do Królestwa Kwiatów gdzie żyła długo i szczęśliwie u boku Księcia Elfów.
Przedstawiona w humorystyczny sposób bajka przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Po zakończeniu przedstawienie wszyscy aktorzy otrzymali gromkie brawa. Bardzo dziękujemy rodzicom za czas poświęcony na przygotowanie przedstawienia i zaangażowanie podczas organizacji Dnia Dziecka.