2.06.2015r. Dzień Dziecka w "KANGURKU"

DZIEŃ DZIECKA W KANGURKU
Dzień dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Również nasze przedszkolaki, tego dnia miały wiele powodów do radości. Najpierw brały udział w grach i zabawach przygotowanych w przedszkolu, po czym obie grupy dzieci udały się na wycieczkę do „Fabryki marzeń” w Ostrołęce. Tam czekał na nich prawdziwy Spiderman, który wesoło przy muzyce poprowadził całą zabawę.
Na dzieci czekało wiele konkurencji m.in. budowa najwyższego zamku z klocków, walka na poduszki, konkurencja sprawdzająca wiedzę i sprawność naszych przedszkolaków z licznymi nagrodami, zabawy taneczne oraz zabawa z „glutem”- magiczną, kolorową masą przybierającą różne kształty.
W przerwach był również czas na słodki poczęstunek i napoje. Wszystkim zabawom i konkurencjom niewątpliwie towarzyszył dziecięcy uśmiech – a to, tego dnia było przecież najważniejsze.