KANGUREK współorganizatorem II Festiwal Piosenki w Języku Angielskim

II FESTIWAL PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM 2015
PART I
9 maja podczas II Festiwalu Piosenki w Języku Angielskim, na scenie przy DH Kupiec zaprezentowali się soliści, duety i grupy z przedszkoli i szkół podstawowych z Ostrołęki, Troszyna, Myszyńca, Łęgu Przedmiejskiego, Olszewo-Borek, Jastrząbki, Różana, Krasnosielca i Amelina, łącznie ponad 80 osób.

Na wszystkich czekały dyplomy i upominki, najlepsi otrzymali nagrody. Występy oceniało jury w składzie: pomysłodawczyni festiwalu Aleksandra Kutyła- dyrektor Centrum Językowego Neo i Punktu Przedszkolnego Kangurek, Aleksandra Rutka - kilkukrotna finalistka Ostrołęckiego Festiwalu "Talent"oraz Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii poezji śpiewanej oraz Natalia Kutyła - lektor języka angielskiego.

WYNIKI:
KATEGORIA PRZEDSZKOLA:
I miejsce:
Łukasz Kapka, Lidia Sierzputowska, Emilia Staśkiewicz, Wiktoria Piekarska i Kornelia Walczak z przedszkola przy Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim za wykonanie "Old Mac Donald had a farm",

II miejsce:
Natalia Wysockia z Przedszkola Bajeczka w Ostrołęce, która zaśpiewała "If you happy".

III miejsce:
Julia Szok, Kalina Brzostek, Oliwia Turek, Matylda Brakonieckiej i Liliana Wiśniewskiej z Niepublicznego Przedszkola "Radosny Zakątek" w Myszyńcu za wykonanie piosenki "Five little ducks".

KATEGORIA KLAS I_III
Szymon Głowacki z SP nr 2 w Ostrołęce,
II miejsce:
Zuzia Denkiewicz z SP nr 6 w Ostrołęce.
III miejsce:
Alan Wołosz, Maria Gawrych, Maja Kowalska, Bartosz Czartoryski i Bartłomiej Zyśk z SP nr 10 w Ostrołęce

KATEGORIA KLAS IV_VI
I miejsce:
Stanisław Kubeł z z SP nr 5 za wykonanie "Hallelujah" oraz Diana Grabowska z SP w Krasnosielcu za "I'll always love you"
II miejsce:
Iza Duszak z SP nr 10 z piosenką "Big Girls Cry".
III miejsce:
Małgorzata Grzyb z SP w Jastrząbce za wykonanie "When I look at you".

Podczas festiwalu na scenie wystąpiły Maria Warsztocka z Gminnego Centrum Upowszechniania Kultury w Różanie i Katarzyna Staśkiewicz z SP nr 6 w Ostrołęce- laureatki ubiegłorocznej edycji Festiwalu. Podczas obrad jury pokaz sztuk walki dali młodzi karatecy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.