03.04.205r. Spotkanie Wielkanocne

3 kwietnia 2015 r. w związku ze zbliżającymi się świętami, w naszym przedszkolu odbyło się Spotkanie Wielkanocne. Tego dnia dzieci dowiedziały się, jakie tradycje związane są z tymi świętami, co znajdziemy w Wielkanocnym koszyczku oraz jakie niespodzianki i zabawy przygotował dla nich Wielkanocny Zajączek.
Po wesołej zabawie wspólnie złożyliśmy sobie życzenia i zasiedliśmy do stołu, gdzie czekały na nas tradycyjne świąteczne przysmaki. Po śniadaniu na dzieci czekała słodka niespodzianka – czekoladowe zajączki. Wszystko odbyło się w atmosferze radości, i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju. Podkreślić należy, że takie spotkania integrują i są atrakcyjnymi wydarzeniami oraz okazją do wspólnych zabaw inspirowanych wielkanocną tradycją.