13.02.2015r. Walentynkowy Bal Karnawałowy

W lutym odbył się w naszym przedszkolu Walentynkowy Bal Karnawałowy. Impreza karnawałowa była wyczekiwana przez przedszkolaki od wielu dni, a nawet tygodni. Dzieci przybyły ubrane w różnorodne stroje. Były księżniczki, wróżki, rycerze, królowie, czarne charaktery, superbohaterowie, zwierzątka oraz pilnujący porządku policjanci. Wszyscy doskonale bawili się w rytm skocznej muzyki. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy o tematyce walentynkowej. Wspólna zabawa przysporzyła wszystkim wiele radości.
Atrakcją dla wszystkich była muzyka na żywo oraz możliwość poznania nowych instrumentów muzycznych.
Tego dnia przedszkolaki poznawały również tradycje związane z obchodzeniem święta zakochanych. Rozmawialiśmy o osobach, które najbardziej kochamy oraz o sposobach okazywania miłości. Nie zabrakło również konkursów. Przedszkolaki miały okazję wykazać się wiedzą na temat znanych bajek w konkurencji „Kto kogo lubi, kto kogo szanuje?” czy też sprytem podczas szukania „Drugiej połówki serduszka. Na zakończenie przedszkolaki wykonały walentynkowe kartki dla swoich rodziców czyli osób, które najmocniej kochają.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal w naszym przedszkolu.