16.06.2014r. Zamieszanie w Krainie Bajek - przedstawienie w wykonaniu RODZICÓW

Dnia 16 czerwca przedszkolaki miały okazję obejrzeć niezwykłe przedstawienie, pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”. Było to wyjątkowe przedstawienie, ponieważ w role bajkowych postaci wcielili się rodzice. Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały losy bajkowych postaci, m.in. Jasia i Małgosi, Czerwonego Kapturka, Siedmiu Krasnoludków, Baba Jagi oraz Wilka. Nasi bohaterowie nie mogli się odnaleźć w nowej rzeczywistości ponieważ świat bajek zaczarowała Zła Wróżka i wszystko stanęło na głowie. Na szczęście ład i porządek zaprowadziła na nowo Królowa Baj i wszystko wróciło do normy. Bohaterowie bajek i baśni powróciły do swoich książek i znów cieszą nas swoimi przygodami. Na zakończenie przedstawienia przedszkolaki nagrodziły rodziców gromkimi brawami i zakrzyknęły na ich cześć „Hip! Hip! Hura!”  oraz zatańczyły wspólny taniec do piosenki „Witajcie w Naszej Bajce”.