08.04.2014r. Koncert w Szkole Muzycznej

KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ

Dnia 8 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na miejscu przedszkolaki miały okazję obejrzeć koncert muzyczny w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej. Dzieci mogły poznać nazwy różnych instrumentów i posłuchać ich brzmienia. Mieliśmy okazję wysłuchać utworów granych na skrzypcach, wiolonczeli, oboju, saksofonie, gitarze, akordeonie, flecie czy też trąbce. Na przedszkolaki czekały również zadania, między innymi musiały odgadnąć tytuł bajki po usłyszanej melodii czy też zagrać na tubie. Wszystkim koncert się bardzo spodobał i mamy nadzieję, że to nie była nasza ostatnia wizyta w szkole muzycznej. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wycieczki.