10 maja 2014r. I Festiwal Piosenki w Języku Angielskim-WYNIKI

Dnia 10 maja na stałej scenie plenerowej przy DH „Kupiec” w Ostrołęce, odbył się I FESTIWAL PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM, w którym wzięły udział zespoły, duety oraz soliści z przedszkoli i szkół podstawowych z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego oraz makowskiego. Podczas Festiwalu łącznie wystąpiło 106 dzieci.
Licznie zgromadzona publiczność wytrwale kibicowała wszystkim występującym. W sumie odbyły się 22 występy, jury udało się na obrady, a zebranym czas umiliły występy podopiecznych z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin pod okiem instruktora Pana Krzysztofa Ślaski oraz pokaz tańca w wykonaniu grup Dance and Move. Festiwal zakończyło ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów, upominków oraz statuetek.

WYNIKI:
KATEGORIA KL. IV-VI:
3 miejsce Izabela Duszak z SP nr 10 w Ostrołęce
2 miejsce Sonia Skrzypczak i Julia Kotowska z SP nr 1 w Ostrołęce,
1 miejsce Alicja Grzybicka SP Czerwin i Katarzyna Staśkiewicz SP nr 6 w Ostrołęce,

KATEGORIA KL. I-III:
WYRÓŻNIENIE: Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce;
3. Miejsce Paweł Kosikowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
2. miejsce Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie,
1. miejsce Maria Warsztocka z Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury w Różanie,

KATEGORIA PRZEDSZKOLA:
WYRÓŻNIENIE: Centrum Językowe Neo;