24.01.2014r. - Poznajemy zawody swoich rodziców- WETERYNARZ

Dnia 24 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie w ramach zajęć „Poznajemy zawody swoich rodziców" - WETERYNARZ. Nasze przedszkole odwiedziła Pani Natalia Dmoch - mama Jasia. Nasz gość prezentował przedszkolakom zawód weterynarza. Pani Natalia pokazała przedszkolakom jakie narzędzia wykorzystuje w pracy oraz opowiedziała z jakimi problemami borykają się jej pacjenci. Nasz gość mówił również w jaki sposób należy dbać o zwierzątka domowe. Następnie przedszkolaki mogły pobawić się z pieskiem, którego przyprowadziła Pani…. Buba, bo tak nazywał się piesek okazał się wspaniałym akrobatą. Dużo radości wywołała wspólna zabawa piłką. Serdecznie dziękujemy Pani Natalii za wizytę w naszym przedszkolu.