21.01.2014r. - Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia przedszkolaki z wielkim przejęciem czekały na przybycie zaproszonych gości. Dziadek i Babcia to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecko. Przedszkolaki w ramach podziękowań za miłość, opiekę i ciepło przygotowały dla swoich Babć i Dziadków wiersze, piosenki i tańce. Goście z dumą patrzyli na występy swoich wnuczków i nagradzali je gromkimi brawami. Nie mogło zabraknąć również wspólnych zabaw. Nasi goście doskonale bawili się podczas wspólnych tańców z ukochanymi wnuczkami. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały gromkie „Sto lat” i wręczyli swoim dziadkom prezenty – kalendarze ze swoim zdjęciem. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, szczęścia, pociech z wnuków oraz żeby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach.