20.12.2013r. - JASEŁKA

Dnia 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki przygotowały przedstawienie mówiące o narodzinach Jezusa. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć historię Bożego Narodzenia okraszoną odrobiną humoru. W naszym przedstawieniu oprócz tradycyjnych postaci pojawił się uparty osiołek, kot oraz trzy myszki. Całości dopełniły wspaniałe pastorałki śpiewane przez przedszkolaki. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi aniołkami. Potem odbyło się tradycyjne dzielenie opłatkiem i składanie życzeń świątecznych. Na zakończenie każdy mógł odwiedzić kiermaszowe stoisko, na którym były sprzedawane świąteczne pierniczki i ozdoby wykonane przez przedszkolaki. Pozyskane w ten sposób fundusze przekażemy na szczytny cel.
Życzymy naszym przedszkolakom oraz Rodzicom miłych, spokojnych oraz ciepłych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.