29.11.2013r. - Pasowanie na Starszaka

Dnia 29 listopada odbyło się w naszym przedszkolu „Pasowanie na Starszaka”. Dla czterolatków z grupy „Starszaków” był to niesamowity dzień. Przedszkolaki przygotowały wiersze, piosenki oraz tańce, które zaprezentowały zaproszonym rodzicom. Nasi goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i nagradzali ich występy gromkimi brawami. Następnie odbyło się ślubowanie, podczas którego przedszkolaki obiecały, że będą grzeczne, będą pinie się uczyły oraz dbały o otaczające środowisko. Następnie odbyło się pasowanie. Pięciolatki pełniące role gospodarzy pasowały swoich młodszych kolegów dużym ołówkiem. Przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz znaczki potwierdzające uzyskanie tytułu „Starszaka”.
    Następnie odbyło się przedstawienie anglojęzyczne, pt. „Calineczka”.  Starszaki doskonale wcieliły się w role odgrywanych bohaterów. Rodzice oglądający losy maleńkiej dziewczynki byli zachwyceni i nagrodzili małych aktorów owacjami.
    Życzymy naszym starszakom dużo uśmiechu na twarzy oraz żeby każdy dzień spędzony w przedszkolu był przepełniony radością.