26.11.2013r. - Dzień Pluszowego Misia

Dnia 26 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia przedszkolaki przyniosły ze sobą swoje pluszaki, które towarzyszyły im przez cały dzień.  Każdy zaprezentował swojego ulubionego misia i opowiedział o nim. Pluszaki towarzyszyły nam podczas zabaw, tańców i ćwiczeń. Przedszkolaki musiały się również wykazać wiedzą oraz sprytem podczas różnych „misiowych” konkurencji. Przedszkolaki poznały również historię powstania Pluszowego Misia oraz przypomniały sobie misie znane z różnych bajek. Następnie każdy wykonał swojego Pluszowego Misia. Nie mogło tego dnia zabraknąć tańców i zabaw przy muzyce w rytm „misiowych” przebojów. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.