31.10.2013r. HALLOWEEN

Dnia 31 października odbył się w naszym przedszkolu Halloween. Przedszkolaki przebrały się tego dnia w halloweenowe stroje. Tak więc nasze przedszkole odwiedziły: czarownice, dynie, duchy, wampiry, potwory, księżniczki, super bohaterowie, jak również bajkowe zwierzątka. Nie mogło zabraknąć zabaw halloweenowych takich jak: wyścig na miotle między dyniami, zjadanie pierniczków bez użycia rąk, mumia czy rozpoznawanie po dotyku różnych „paskudztw” i wiele innych. Przedszkolaki doskonale bawiły się w rytm przebojów o duchach czy wiedźmach. Tradycyjnym warzywem, które kojarzy nam się z Halloween jest dynia, dlatego też upiekliśmy w tym dniu mufinki dyniowe w kształcie duchów i dyń. Zabawa była fantastyczna więc z niecierpliwością czekamy na kolejną przedszkolną imprezę.