26.07.2013r. Pożegnanie Sześciolatków

Dnia 26 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pożegnania Sześciolatków. Przedszkolaki na to wyjątkowe wydarzenie zaprosiły swoich kochanych Rodziców. Na początek dzieci wystąpiły w anglojęzycznym przedstawieniu. Następnie dzieci sześcioletnie ze smutkiem w głosie żegnały swoje przedszkole i Panie, które towarzyszyły im podczas zabaw. Następnie młodsi koledzy recytowali wiersze dla tych, którzy opuszczają nasze przedszkole. Przedszkolaki zaprezentowały również swoje umiejętności taneczne. Taniec „Polonez” został nagrodzony gromkimi brawami. Na koniec przedstawienia dzieci pięcioletnie obdarowały swoich kolegów i koleżanki słodkimi bukiecikami, życząc jednocześnie aby ich życie w nowej szkole było równie słodkie. Przedszkolaki otrzymały również dyplomy i upominki. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni dyplomami również Rodzice, którzy przez cały rok okazywali naszej placówce bezinteresowną pomoc.